IV Niedziela Adwentu 23.12.2018

1. Dziś ostatnia niedziela Adwentu. Jutro Wigilia. Msze Święte o 7.00 i 8.00 nie ma Mszy Św. o godz.: 18.00. Spowiedź od 7.00 do 10.00.IV Niedziela Adwentu

2. Pasterka o godz.: 24.00. Serdecznie wszystkich zapraszamy. Taca tradycyjnie przeznaczona na Fundusz Ochrony Życia. O 23.30 pożegnanie Adwentu. Do Wigilii zasiądziemy z rodziną, odczytując fragment Ewangelii wg Św. Łukasza, dzieląc się opłatkiem złożymy sobie życzenia. Nie może na niej pojawić się alkohol, powinna mieć charakter postny.

3. W I Święto Msze Święte wg porządku niedzielnego. W II Święto czcimy Św. Szczepana; Msze wg porządku niedzielnego, a taca z tego dnia przeznaczona jest na uczelnie katolickie.

4. Radując się Bożym Narodzeniem starajmy się znaleźć czas na modlitwę, udział we Mszy Św. Sakrament pokuty, czyli czas na spotkanie z Bogiem i człowiekiem.

5. Ukazał się nowy numer „Miesięcznika Kościelnego” a w nim plan kolędy, którą rozpoczniemy 27 grudnia. Kolędować będziemy zgodnie z postulatami wiernych od poniedziałku do piątku od godz.:16.00. natomiast w soboty i niedziele od godz.: 14.00.

6. Świąteczny „Przewodnik Katolicki” zawierający 2 numery oraz modlitewnik „5 minut z Bogiem” w cenie 10 zł.

7. W sobotę 5 stycznia o godz.: 18.00 w Hali Łuczniczka w Bydgoszczy będzie miał miejsce wyjątkowy koncert „Betlejem w Bydgoszcz”. Bilety w cenie 50 i 60 zł. do nabycia w biurze parafialnym lub z opłatkami przy wyjściu z kościoła.

8. Opłatki można nabyć przy wyjściu z kościoła.

9. Apel Państwowej Straży Pożarnej. Trwa kampania edukacyjno-informacyjna „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa”. Jest to kampania na temat zagrożeń związanych z możliwością powstania pożarów w mieszkaniach lub domach jednorodzinnych, a przede wszystkim zatruciem tlenkiem węgla.

10. W poniedziałek biuro parafialne nieczynne. Przez czas kolędy do końca stycznia biuro czynne tylko przed południem.

11. W tym tygodniu Pan Bóg odwołał do wieczności:
+ Stefan Liberacki
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie...

ks. Bronisław Kaczmarek - Proboszcz
        

Copyright 2013 © trojca.info