IV Niedziela zwykła 3.02.2019

1. W najbliższy wtorek przeżywamy I wtorek miesiąca- zapraszamy o godz. 20.00 na Adorację Najświętszego Sakramentu wraz z Nowenną do MB IV Niedziela zwykłaNieustającej Pomocy zakończoną indywidualnym błogosławieństwem i Apelem Maryjnym.

2. W tym tygodniu w liturgii czcimy:
• we wtorek – Św. Agatę
• w środę – Św. Pawła Mikę i towarzyszy
• w czwartek – I czwartek miesiąca; o godz.: 17.00 Nowenna w intencji nowych powołań prowadzona przez SWP; spowiadamy od godz.: 17.30. Po Mszy Św. spotkanie członków SWP w domu katechetycznym.

3. W sobotę 9 lutego o godz.: 9.00 zapraszamy do kościoła ludzi chorych i niepełnosprawnych w związku z Światowym Dniem Chorego przypadającym na 11 lutego. Po Mszy Św. chorych zapraszamy do domu parafialnego przy ul. Kordeckiego 5 na tradycyjne spotkanie przy kawie, herbacie i ciastku. Rodzinę, sąsiadów i ludzi dobrej woli prosimy o pomoc w dotarciu potrzebującym do świątyni.

4. Diakonia Ewangelizacji i Diakonia Muzyczna Ruchu Światło – Życie zapraszają na „Oazę w Mieście” która odbędzie się w naszej parafii w sobotę 9 lutego; rozpoczęcie Mszą Św. o godz.: 18.00. a po Mszy Św. adoracja, modlitwa wstawiennicza, sakrament pokuty. Szczegóły na plakacie.

5. Od 1 lutego powróciliśmy do sprawowania liturgii i otwarcia biura parafialnego wg stałego porządku.

6. W przyszłą niedzielę tj. 10.02. dzieciom przygotowującym się do I-szej komunii św. poświęcimy świece na Mszy św. o godz. 10.30. Natomiast po Mszy Św. spotkanie z rodzicami w kościele.

7. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania 3 klasy gimnazjum we wtorek 5.02 o godz.: 18.30 w kaplicy Krzyża Świętego.

8. Od wczoraj tj. 2 lutego przygotowując się do Peregrynacji Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej w naszej wspólnocie w miejsce modlitwy do Św. Michała Archanioła będziemy modlić się modlitwą Pod Twoją Obronę.

9. Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Bydgoskiej zaprasza młodzież męską na XXIV Weekendowe Spotkanie młodzieży. Rozpoczęcie w piątek 15 lutego o godz.: 17.00 a zakończenie w niedzielę 17 lutego ok. godz.: 13.00.

10. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

11. W tym tygodniu Pan Bóg odwołał do wieczności:
† Krystyna Baumgart
† Maria Wachowska
† Andrzej Walczak
Wieczny odpoczynek….

ks. Bronisław Kaczmarek - proboszcz

Copyright 2013 © trojca.info