V Niedziela zwykła 10.02.2019

1. Dzisiejsze Słowo Boże odsłania nam tajemnice powołania człowieka przez Boga. Słyszymy o powołaniu Izajasza. Również Św. Paweł przypomina nam V Niedziela zwykłao swoim powołaniu do głoszenia Jezusa Chrystusa, i to ukrzyżowanego i zmartwychwstałego. Pan Bóg nieustannie oczekuje odpowiedzi człowieka.

2. W tym tygodniu w liturgii czcimy:
• w Poniedziałek – NMP z Lourdes
• w Czwartek – Św. Cyryla i Metodego.

3. Dziś dzieciom przygotowującym się do I-szej komunii św. poświęcimy świece na Mszy św. o godz. 10.30. Natomiast po Mszy Św. spotkanie z rodzicami w kościele.

4. We wtorek zapraszamy na godzinną Adorację Najświętszego Sakramentu o godzinie 18.30. Do wspólnej modlitwy adoracyjnej zapraszamy w szczególny sposób mieszkańców ulicy Wincentego Pola.

5. Wyższe Seminarium Duchowne Diecezji Bydgoskiej zaprasza młodzież męską na XXIV Weekendowe Spotkanie młodzieży. Rozpoczęcie w piątek 15 lutego o godz. 17.00 a zakończenie w niedzielę 17 lutego ok. godz. 13.00.

6. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej.

7. Dziś przeżywamy II Niedzielę miesiąca ofiary składane na tace przeznaczmy na cele remontowe w naszej parafii. Bóg zapłać.

8. Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 z oddziałami sportowymi w Bydgoszczy serdecznie zapraszają przyszłych pierwszaków wraz z rodzicami na Drzwi Otwarte Szkoły które odbędą się 15 lutego 2019 r. o godz. 17.00 przy ul. Śląskiej 7. W programie: spotkanie integracyjne, zabawy i zwiedzanie szkoły.

9. W tym tygodniu Pan Bóg odwołał do wieczności:
+ Aniela Cymkowska
+ Henryk Mordak
Wieczny odpoczynek….

ks. Bronisław Kaczmarek - proboszcz

Copyright 2013 © trojca.info