Kolonie parafialne - Bieszczady - wakacje 2019

Informujemy, że Parafia Św. Trójcy, jak co roku organizuje w okresie wakacyjnym 8-dniowe kolonie parafialne, tym razem w Bieszczadach.
Kolonie odbędą się w dniach od 6.07-13.07.2019r.

Rodziców zainteresowanych uczestnictwem swoich dzieci zapraszamy na spotkanie 4 listopada 2018r. po Mszy św. o godz. 10.30 lub o kontakt z ks. Bartoszem.

Na spotkaniu rodzice otrzymają kartę zgłoszeniową (mogą ją również pobrać z naszej strony parafialnej i oddać już na spotkaniu). Do końca listopada należy wpłacić zadatek w kwocie 200zł.

W programie m.in. zwiedzanie: KAZIMIERZ DOLNY (meleksem), miasto LESKO, Centrum Kultury Ekumenicznej w Myszkowicach - OGRÓD BIBLIJNY, MINIATURY bieszczadzkich cerkwi, ZWIERZYNIEC, wschodnia strona tzw. duża pętla bieszczadzka z postojami w najciekawszych miejscach, piesza wędrówka na NAJWYŻSZY SZCZYT W BIESZCZADACH Z WOŁOSATEGO NA TARNICĘ 1346m.p.m, ZAPORA – SOLINA (zwiedzanie wnętrza zapory), KOMAŃCZA - miejsce więzienia Prymasa Wyszyńskiego, piesza wędrówka po POŁONINIE CERYŃSKA LUB WETLIŃSKA, ZAGRODA ŻUBRÓW w Muczne, przejazd KOLEJKĄ „BIESZCZADZKA CIUCHCIA” MAJDAN – BALNICA – MAJDAN, CISNA - zakup pamiątek, KĄPIEL w jeziorze nad Soliną lub Polańczyku. Wspólne zabawy sportowe i pogodne wieczory.

O szczegółach poinformuję na spotkaniu.

Ks. Bartosz

Do pobrania:
- deklaracja rodziców,

.

Copyright 2013 © trojca.info