Zespół muzyczny "Effata"

Zespół Effata

Zespół muzyczny  "Effatha" (z j. aramejskiego: "otwórz się!"), działa przy parafii Świętej Trójcy w Bydgoszczy od wielu lat. Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy pod okiem naszego duchowego opiekuna - księdza Arkadiusza Muzolfa, pragną dzielić się swymi wokalnymi i instrumentalnymi talentami. Opiekę muzyczną sprawuje Mateusz Lewandowski.

Jako swojego patrona mamy św. Cecylię (wspomnienie 22 listopada), która jest patronką organistów, chórzystów i zespołów wokalno – instrumentalnych.

Bierzemy czynny udział w życiu parafii, śpiewając regularnie na Mszach młodzieżowych, nabożeństwach, jak również angażując się w Triduum Paschalne, procesję Bożego Ciała, czy też zespół grupy biało – żółtej, kroczącej co roku na Jasną Górę. Wraz ze scholą dziecięcą „Sancta Trinitas” pod okiem Mateusza Lewandowskiego organizujemy koncerty. Zespół usłyszeć można w każdą niedzielę o godz. 9.00 - na Mszy Św. z udziałem młodzieży. Jesteśmy ponadto otwarci na propozycje – chętnie przygotujemy oprawę muzyczną dodatkowej Mszy Św.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby włączyć się w naszą działalność i zasilić szeregi zespołu. Jeżeli śpiewasz lub grasz na jakimś instrumencie – nie zwlekaj, przyjdź! Czekamy właśnie na Ciebie!

Więcej informacji na temat zespołu i prób: Paulina Rubka tel. 728 598 889, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub u organisty Mateusza Lewandowskiego (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Możesz również do nas podejść po Mszy św. w niedzielę i się dowiedzieć czegoś więcej o nas.

Serdecznie zapraszamy na naszego fanpage: https://www.facebook.com/effathaswtrojca?fref=ts

koncert kolęd
koncert kolęd
koncert kolęd
koncert kolęd
koncert kolęd
koncert kolęd
koncert kolęd
koncert kolęd
koncert kolęd
koncert kolęd

.

Copyright 2013 © trojca.info