Uroczystość Bożego Narodzenia 25.12.2020

1. Z okazji uroczystości Narodzenia Pańskiego naszym drogim Parafianom, Gościom i Dobrodziejom składamy najserdeczniejsze życzenia: Zdrowych, radosnych i spokojnych Świąt. Niech Nowonarodzone Dziecię, Bóg, który stał się człowiekiem z miłości do człowieka, da Wam z wielką radością przeżywać kolejną rocznicę Jego narodzin. Niech Jezus Chrystus błogosławi was, wasze Rodziny, waszych bliskich. Niech obficie darzy swoją łaską i pokojem, który przyniósł z nieba wszystkim ludziom dobrej woli. Życzeniami świątecznymi i modlitwą otaczamy wszystkie rodziny naszej parafii, dzieci, młodzież, ludzi chorych i samotnych, starszych i przebywających w szpitalach.

2. Przypominamy, że do naszej świątyni może wejść 90 osób. Prosimy o zachowanie dystansu i zaleceń sanitarnych.

3. Tacę z Pasterki tradycyjnie przeznaczamy na Fundusz Ochrony Życia. Jutro w liturgii oddajemy cześć św. Szczepanowi, pierwszemu męczennikowi (Msze Święte według porządku niedzielnego) – taca przeznaczona na uczelnie katolickie.

4. W niedzielę święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.

5. Za wszelką pomoc w przygotowaniach do Świąt – porządki, ustawianie choinek i szopki, a także za ofiary i dary złożone na cele parafialne i dla najuboższych serdeczne Bóg zapłać!

6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej. Przewodnik Katolicki w cenie 6 zł.
Ukazał się świąteczny numer naszego Miesięcznika Kościelnego. Wyłożone przy wyjściu z kościoła, ofiary prosimy składać do skarbon.

ks. Bronisław Kaczmarek – proboszcz