Uroczystość Świętej Rodziny 27.12.2020

1. Święta Rodzina jest dla nas wzorem życia opartego na miłości i wzajemnym zaufaniu. Jest przykładem dla wielu małżeństw, że mimo wszelkich trudności i problemów, warto po raz kolejny zaufać i przebaczyć, aby znów budować nową rodzinę. Podczas tej Mszy Św. prosiliśmy za wszystkie polskie rodziny, aby mimo różnych trudności zawsze były Bogiem silne. Prośmy również każdego dnia w naszych prywatnych modlitwach o dar pojednania i przebaczenia dla skłóconych i rozbitych rodzin, aby na nowo wróciły na drogę wzajemnej miłości i swoim życiem naśladowały rodzinę z Nazaretu.

2. W czwartek ze względu na nowe obostrzenia epidemiczne zapraszamy na Mszę św. dziękczynną o godzinie 16.30, podczas której będziemy dziękować za łaski otrzymane w roku 2020, po Eucharystii odbędzie się nabożeństwo z racji zakończenia roku.

3. W piątek Nowy Rok 2021. W tym dniu przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. według porządku niedzielnego. Tradycyjnie modlimy się o pokój na świecie.

4. W Nowy Rok przypada pierwszy piątek miesiąca. Możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi św. podczas Mszy świętych.

5. W tym tygodniu od poniedziałku do środy Msze święte popołudniowe odprawiamy o godz. 15.30. Nie będzie Mszy św. o godz. 18.00.

6. W minionym tygodniu odszedł do Pana:
† Zbigniew Wietrzyński
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

ks. Bronisław Kaczmarek – proboszcz