XXXII Niedziela zwykła 12.11.2023

1. Dziękujemy naszym Parafianom i Sympatykom naszego Kościoła za obecność na zaduszkach związanych ze zmarłym ks. Bronisławem i za aktywne przeżycie spotkań z Księdzem Biskupem. Za obecność i włączenie się w przygotowania serdeczne Bóg zapłać. Pokazuje to nam z jednej strony na łączność z przeszłością, ale równocześnie na wychodzenie ku przyszłości.

2. Spotkanie młodzieży bierzmowanej z klas 7. i 8. oraz ich rodziców dzisiaj po wieczornej Mszy Św.

3. Studentów zapraszamy na spotkanie w salce przy szlabanie w poniedziałek o 20:00.

4. Spotkanie dla dzieci komunijnych w kaplicy w sobotę 18. listopada klas trzecich o 11:00, a drugich o 12:00.

5. 2. rocznica ingresu Księdza Biskupa Krzysztofa Włodarczyka jako Ordynariusza Bydgoskiego przypada jutro. Pamiętajmy w modlitwie o naszym Biskupie i prośmy o łaski także dla całej naszej diecezji.

6. Zapraszamy na Diecezjalny Dzień Młodych, który odbędzie się w Hali Chemika na Glinkach już w najbliższą sobotę 18.11. Jest to pierwsze takie wydarzenie, zrzeszające młodzież całej diecezji. Hasłem przewodnim są słowa papieża Franciszka „Lśnić Jego blaskiem”, a w programie wspólna modlitwa wielbienia, konferencja pogłębiająca wiarę, zabawa i kolacja, a wszystko zakończone koncertem zespołu Muode Koty. Początek o godz. 15:00, zakończenie ok. godz. 21:00.

7. Rekolekcje Ignacjańskie Fundament, które poprowadzi Ojciec Jezuita odbędą się w Bydgoskim CEF-ie przy ul. Grodzkiej w dniach 5-10.01. Zapisy przez formularz zgłoszeniowy dostępny w Internecie. Szczegóły na plakacie.

8. Duszpasterstwo Akademickie Martyria organizuje kolejną edycję kursu dla par i narzeczonych „Co i jak, zanim powiesz TAK!” w dniach 10-12 oraz 17-19 listopada, Spotkania składają się z części wykładowych, warsztatowych i dialogowych. Adres do zapisów znajdziemy w gablocie lub na stronie naszej Parafii (www.coijak.org. lub tel.: 721-653-487.

9. Polećmy Dobremu Bogu zmarłego Księdza Proboszcza, wszystkich naszych zmarłych Parafian i tych, których nie mogliśmy odwiedzić w tym roku na cmentarzach. Dobry Jezu…

ks. Janusz Tomczak
Proboszcz Parafii
Bydgoszcz, AD 2023-11-11